ELAZIĞ'DA HIZLI, GÜVENLİ VE UYGUN BİR ŞEKİLDE OTO KİRALAMAK İÇİN
Elazığ oto kiralama 0535 452 22 83

Elazığ Havalimanı Hakkında

Elazığ'a karayolları ve tren ulaşımı dışında şehir dışında bulunan havalimanı ile de kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Ana rotalar Ankara ve İstanbul olarak gerçekleştirilemtedir. 

 

HAVALİMANINDAN ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM SEÇENEKLERİ

 

  • ELAZIĞ OTO KİRALAMA FİRMALARI

Elazığ oto kiralama firmaları

Elazığ oto kiralama firmaları sunulan günlük olarak sunulan geniş filoları ile sunulan araç kiralama hizetlerinden yararlanarak diğer seçeneklerle aynı fiyata ve daha hızlı bir ulaşım sağlamış olmakla birlikte Elazığ da kiraladığınız araba ile gün içerisinde gezi bile yapabilirsiniz.

  • HAVAŞ

Elazığ oto kiralama firmaları

​Elazığ havalimanı ile Elazığ şehir merkezi arasında hizmet vermekte olan HAVAŞ, Elazığ oto kiralama firmalarına göre bir diğer alternatiftir. Kişi başı olarak ücretlendirme yapılmakta olup bireysel kullanımlar için ideal bir seçim olacaktır.

  • TAKSİ

Elazığ oto kiralama firmaları

Havalimanın da hali hazırda 7/24 olarak beklemekte olan Havalimanı taksileri ile standart minimum 50 TL olacak şekilde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. TAKSİ oto kiralama firmaları ve HAVAŞ istediğiniz noktaya kadar size şöförün kontrolünde rahat bir yolculuk geçirmenize devam etmeniz için ideal bir yöntemldir.

YUKARI ÇIK