ELAZIĞ'DA HIZLI, GÜVENLİ VE UYGUN BİR ŞEKİLDE OTO KİRALAMAK İÇİN
Elazığ oto kiralama 0535 452 22 83

Araba kiralamadan önce yapılması gerekenler!

Firmamız T.C. Turizm Bakanlığı tarafından seyahat acentesi belgesi ile araba kiralama hizmeti vermektedir. 

Firmamıza ait kurumsal web sayfamızda tanıtımını yaptığımız filomuza ait araçlar şirketimizin kendi öz mal varlığı olup, yapacağınız özel günlerinizde ya da turistik gezilerinizde şoförlü ya da şoförsüz olarak araç kiralama fırsatını müşterilerimize sunmaktayız. Hem ekonomik hem de güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmetinize hazır bulunmaktayız. Kalitesinden ödün vermeyen firmamıza ait araçlarımız ile ayrıcalığı yaşayın ve huzurlu olarak seyahat edin. Firmamıza ait kurumsal web sitemizden ya da çağrı merkezlerimizden kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

 

Elazığ Oto kiralama sürelerinden bahsedelim!

Ayrıca kiralayacağınız araç hakkında daha detaylı ve sağlıklı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Araçlarımızın en az kiralama süresi 24 saattir, daha kısa süreli kiralamalarda da yine 24 saatlik ücret uygulanmaktadır. 48 saatten önce yapacağınız rezervasyon iptallerinde firmamız herhangi bir ücret talep etmemekte olup, 48 saatten daha az süre içinde yapılan iptallerde firmamıza 24 saatlik araç kiralama ücretini ödeyeceğinizi araç kiralama sözleşmesini onayladığınızda kabul etmiş olursunuz. güvenli ve konforlu olarak yolculuk yapabilmeniz için son model ve her bütçeye uygun fiyatlıdır. Firmamız yurtdışı ya da yurtiçinden gelen misafirlerinizi karşılama hizmetini talebiniz doğrultusunda ek ücret almadan bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Turistik gezilere elazığ oto kiralama hizmeti

Türkiye’nin her bölgesinden turistik turlarınız için vip minibüslerimizi kiralayabilirsiniz. Bir diğer hizmetimiz, ücretsiz havaalanı transferimizin bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz aracı kiralamak için acentelere gitmek yerine web sitemiz üzerinden yapacağınız üyelik ile rezervasyon yapabilir, alış ve bırakış lokasyonunu tarih ve saatlerini de belirleyerek firmamıza ait araçlara ve fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Araçlarımızı 24 saat ya da daha uzun süre ile kiralayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için lütfen çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimizden yardım isteyiniz. Aracın kaskosu, yol yardımı, 7/24 teslimatının yapılması bize ait olan ücretsiz hizmetlerimizdendir. Kiraladığınız aracımızı daha erken teslim ettiğinizde ücret iadesi yapılmamaktadır. Kiraladığınız araçla trafik kurallarına uyulmaması durumunda gelecek ceza size ait olmakta ve yapılan sözleşmede de böyle belirtilmektedir.

YUKARI ÇIK