ELAZIĞ'DA HIZLI, GÜVENLİ VE UYGUN BİR ŞEKİLDE OTO KİRALAMAK İÇİN
Elazığ oto kiralama 0535 452 22 83

FIAT EGEA 2017

120 TL
4 Fotoğraf

Açıklama

Elazığ oto kiralama firması olan PAŞAM OTO KİRALAMA olarak yeni model araçlar arasında yer alan FIAT EGEA 2017 araçımız ile hizmet vermekteyiz.

Elazığ oto kiralama firması olan PAŞAM OTO KİRALAMA olarak yeni model araçlar arasında yer alan FIAT EGEA 2017 araçımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Fiat Egea, Tofaş tarafından BURSA'da üretilmekte olan c segmentideki sedan bir modeldir. İlk olarak 2015 yılında İstanbul Auto Show tanıtılmıştır. Fiat Egea, dünyaya Fiat Tipo adıyla ihraç edilmektedir.  2017 FIAT EGEA tanıtılan model, ilk bakışta hafif spor bir ve heybetli bir görüşüne sahip olduğunu açıkca belirtebiliriz.  Dış tasarım noktasında bir çok noktada farklı tasarımlar uygulanarak ve kromlar kullanılarak arabanın daha da şık görünmesini sağlanmıştır.

Kullanıcıları tarafından ferah bir araba olarak tanıtılmaktadır. Bunun en büyük etkisi iç dizaynın sade ve basit olmasından doğan geniş alanların oluşmasıdır. Bunun akabinde ise büyük bir bağaja sahip oluyorsunuz. Bu denli bir araçta tabiki de sürüş noktasında rahatlıkla kullanabilirsizi. FIAT EGEA'nın yüklüyken yokuşlu yollarda çıkışı zorladığını belirtmek isteriz. Hafif rampalardan herhangi bir sıkıntı olmadığını da belirtelim. Heleki Elazığ şehir içi kullanımı için çok uygun tercih olabilecektir. Fakat HARPUT, Hazar Baba Kayak Merkezi, Yüksek noktalarda olan köylere ulaşımda sizi zorlayacaktır!  Şehir kullanımında pek sıkıntısı olmamasının en büyük etkenlerinden birisi ise araç tamamiyle sürüşten alınacak keyife göre dizayn edilmiş olması kısacası performans aracı değil hafif seyir ve keyif aracı. Hafif seyir ve keyif aracı özelliğini kazanmasındaki en büyük etkenlerden donanımın bu denli c segmenteki bir araça göre iyi olması, iç mekanın ferahlığı, bagajın büyük olması sebebiyle kazanmıştır. 

 

4 kişilik bir Aileniz için konfor temalı bir araç istiyor iseniz kesinlikte hakkını verecek bir araçtır fakat Elazığ dışında yüksek noktalara Harput, Elazığ Köylerine erişirken kullandığınız yollarda yer alan yokuşlarda sizi zorlayacağı için tamamiyle şehir içinde kullanımı Elazığ Paşam Oto Kiralama olarak tavsiye eder, iyi keyifler dileriz.

 

 
 

 

 

 

 

 

YUKARI ÇIK